На кордоні Румунії утворилася гігантська пробка

жовтня 26 / 2016
На кордоні Румунії утворилася гігантська пробка

Сьогодні у пункті пропуску “Дяково” на українсько-румунському кордоні, що на Закарпатті, утворилася черга у понад 150 вантажних автомобілів, які прямують на виїзд з України, передає кореспондент УНН.
За словами далекобійників, одні стоять у черзі з ранку, інші — вже понад 60 годин. Водій з Сербії пан Мілан розповів кореспонденту УНН, що у черзі він вже понад 7 годин, і готовий до того, що стоятиме ще 3-4 дні. Водії нарікають на румунську сторону, яка нібито досить повільно пропускає вантажівки, натомість з того боку кордону таких черг немає.
“З нашого боку ми працюємо у штатному режимі, ніяких збоїв не було. Але дійсно на під′їзді до пункту пропуску скупчилося близько 160 вантажівок. Причин тому кілька. По-перше, добігає завершення термін дії дозвільних документів на перетин кордону. По-друге, Румунія зменшила кількість авто, що обслуговує по перетину кордону на добу, тому черга рухається повільніше. Та й через нову дорогу на цей пункт пропуску повернулися багато водіїв”, — прокоментував ситуацію заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Сергій Тимощук.
Іноземні ж водії зазначають, що обирають транзит Україною, бо він дешевший, ніж у сусідніх країнах ЄС. Однак, якщо доводиться перевозити продукцію, яка швидко псується, то їдуть, наприклад, Угорщиною, адже там швидше. Нарікають далекобійники, що під час тривалого перебування у черзі доводиться миритися з відсутністю елементарної інфраструктури — немає, де прийняти душ, нормально поїсти, сходити у туалет тощо. Та й якість дороги на під′їзді до ПП “Дяково” лишає бажати кращого.
“Дороги — то ж дзеркало держави для подорожуючих. Тут погана дорога, однак, не повірите, але років 10-15 тому була набагато гіршою. Тепер бачимо, що в Україні дорогами почали займатися. І за кілька кілометрів до пункту пропуску вже з’явилося гарне дорожнє покриття, як у Євросоюзі”, — розповів далекобійник з Сербії.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар