12-річна закарпатка ледь не померла через самолікування ягодами

вересня 05 / 2016
12-річна закарпатка ледь не померла через  самолікування ягодами
Інструкцїю взяла в інтернеті
В неділю серед ночі до Перечинської центральної районної лікарні каретою швидкої допомоги доставлено семикласницю з ознаками харчового отруєння. Дівчина біля річки Уж знайшла, зірвала та з’їла рослину, яку прийняла за лікувальні ягоди, про які читала в мережі Інтернет. Дівчинці надали першу медичну допомогу, після чого її направили в Мукачівську обласну лікарню для повного обстеження.

Наразі життю пацієнтки нічого не загрожує, вона пояснює свій вчинок тим, що прочитала про корисні властивості ягід у статті в мережі та вирішила випробувати їх на собі.

Працівники ювенальної поліції Головного управління Національної поліції закликають молодих людей ніколи не повторювати таких дій. «Навіть перевірені лікувальні трави чи медичні препарати при неправильному дозуванні чи без призначення лікаря можуть серйозно зашкодити організму. Особливо це стосується підлітків: їх організм ще формується, тому ефект від ліків може мати непередбачувані наслідки. Найбільш небезпечним є споживати невідомі речовини, так як вони можуть виявитися отруйними та токсичними», – наголосив керівник ювенальної поліції, підполковник Василь Мадяр.

Відділ комунікації
поліції в Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...