Шановні закарпатці, бережіть себе від пожеж – не паліть у ліжку!

вересня 02 / 2016
Шановні закарпатці, бережіть себе від пожеж – не паліть у ліжку!

Про шкідливість паління для здоров’я людини сьогодні знає чи не кожен закарпатець. Куріння помітно скорочує життя особи (від 3 до 8 років). Крім цього, регулярне випалювання цигарок викликає склероз судин і стає одним із найважливіших факторів, що підвищують ризик інфаркту, інсульту, серцево-судинних захворювань, раку легенів тощо. Однак цигарка може забрати життя людини й через пожежу. Адже доволі поширеною є звичка громадян палити в ліжку. А недопалок, залишений на матраці чи подушці, може за лічені хвилини розгорітися у полум’я та спопелити весь будинок.
Особливо небезпечним куріння в ліжку стає тоді, коли людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Адже твереза особа, прокинувшись від запаху диму, намагатиметься врятуватися сама й надати допомогу іншим. Натомість алкоголь затуманює свідомість. Випивши спиртного, людина стає неуважною, втрачає відчуття міри, відповідальності. У нетверезому стані особа не завжди здатна відчути перші ознаки пожежі й прокинутися. А тканини й набивка дивана при тлінні виділяють чадний газ, надихавшись якого, людина може загинути.
Щоб уникнути трагедії, дотримуйтеся елементарних правил безпеки! Не допускайте паління в квартирі, а тим більше у ліжку або сидячи на дивані чи в кріслі, особливо після вживання алкоголю. Краще вийдіть на балкон або на вулицю. Стежте за тим, щоб іскри від цигарки не потрапили на легкозаймисті речі або підлогу та ретельно гасіть недопалки в попільничці.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар