Перечинський район: рятувальники змушені вийти до народу

серпня 30 / 2016
Перечинський район: рятувальники змушені вийти до народу

Незабаром осінь вступить у свої права та почне випробовувати закарпатців холодом та пронизливими вітрами. Тож, всі ми, почнемо шукати затишку і тепла вдома - біля обігрівачів чи пічного опалення. В пориві зігрітись, інколи, люди забувають про правила пожежної безпеки. А є й деякі громадяни, які навмисно нехтують елементарним у сподіванні, що з ними біди не трапиться. Але, як кажуть на Бога сподівайся, та й сам не зівай. Тож, замість того, щоб сидіти і щиро вірити, що біда мене не торкнеться, треба виконати ряд простих вказівок від рятувальників і тоді, лихо вже точно обійде вас стороною.
Для того щоб громадяни згадали ці протипожежні «прописні істини» рятувальники і проводять пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів області під час яких роз’яснюють всім – від мала до велика, про заходи пожежної безпеки у побуті, на роботі чи вдома.
Так, 29 серпня відбулось пожежно-профілактичне відпрацювання села Тур’я Пасіка, під час якого співробітники районного сектора розповіли громадянам, як їм варто себе поводити під час осіннього пожеженебезпечного періоду. Під час цих заходів фахівці пожежно-рятувальної справи обговорювали із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж, найефективніші способи їх попередження, роздавали людям пам’ятні листівки. Було проведено бесіди про виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, паління в ліжку в нетверезому стані, сушіння одягу над газовою плитою, правильну експлуатацію електронагрівальних приладів, дитячі пустощі з вогнем, виникнення в оселях нещасть через коротке замикання електромережі. Селян поінформували про алгоритм дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Також проводився профілактичний огляд житлових будинків та господарських споруд найнезахищеніших верств населення.
Після того, як житловий сектор населеного пункту був навчений правилам безпеки та «озброєний» листівками від Служби «101», фахівці ДСНС навідалися до місцевого дошкільного навчального закладу. Тут для малят була заготовлена зовсім інша програма. Ігри, вікторина та й звісно ж показ обладнання й техніки пожежно-рятувального підрозділу. Малеча із захватом слухала все, що розповідали їй поважні гості і з неменшим захватом дивилась на пожежний автомобіль та спорядження бійця ДСНС.
Проведення таких заходів є вкрай важливим, адже через безпосереднє спілкування із працівниками Служби «101» люди дізнаються не тільки про правла пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, а й задають прямі питання щодо протипожежного режиму у власних оселях.
У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...