Два грабежі та один розбій за минулу добу сталися на Ужгородщині

серпня 22 / 2016
Два грабежі та один розбій за минулу добу сталися на Ужгородщині

Вчора, ввечері двоє невідомих грабіжників напали на жителя Ужгорода в районі стадіону «Авангард». Один із грабіжників попросив закурити, а інший позаду наніс декілька ударів по голові. Після того, як потерпілий впав грабіжники зірвали з нього золотий ланцюжок,забрали мобільний телефон та гроші близько 150 гривень.

Того ж вечора через деякий час троє невідомих у капюшонах напали на місцевого жителя на вулиці Івана Франка. Зваливши його ударами по голові на землю, вирвали від нього сумку в якій знаходився зарядний пристрій до телефону та паспорт потерпілого.

В селі Оноківці двоє розбійників у чорному одязі та масках проникли у помешкання місцевої жительки, погрожуючи предметом схожим на пістолет, вимагали у неї цінні речі та гроші. Не дочекавшись її згоди вони закрили власницю до комори, а самі стали «хазяйнувати» в хаті.
Забравши з помешкання 100 доларів, 900 гривень, дорогий мобільний телефон,золотий ланцюжок, сережки, магнітолу та стаціонарний комп’ютер, вони зникли у невідомому напрямку.

Зараз поліція у всіх трьох випадках розшукує грабіжників.

Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...