Інформація щодо ліквідації наслідків негоди у Рахівському районі

червня 28 / 2016
Інформація щодо ліквідації наслідків негоди у Рахівському районі

26 червня 2016 року внаслідок сильної локальної зливи, в районі с. Луги, Рахівського району, сформувався інтенсивний місцевий стік з потужними селевими потоками, який за рахунок захаращеності відходами лісу та побутовим сміттям спричинив підтоплення прибережних смуг та 80 дворогосподарств в 3 населених пунктах Рахівського району.
- с. Луги: підтоплено 47 дворогосподарств, з них 11 житлових будинків, частково пошкоджено 2 мости;
- с. Богдан: підтоплено 9 дворогосподарств, з них 3 житлових будинки;
- с. Видричка: підтоплено 24 дворогосподарства з них 2 житлові будинки.
Інформація щодо кількості підтоплених дворогосподарств та житлових будинків уточнюється.
Станом на 23:00 26 червня внаслідок розчищення підмостових опор, придорожніх канав та русел гірських потічків вода з території підтоплених дворогосподарств та житлових будинків зійшла самопливом.
Для відкачки води з колодязів та підвальних приміщень житлових будинків залучено 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу від Управління ДСНС у Закарпатській області. Загалом було відкачано близько 300 куб м. води
Загиблих та травмованих унаслідок негоди немає.
Для розчищення русел гірських потічків залучено 13 одиниць техніки та 35 чоловік від ДП Рахівське ЛМГ.
Внаслідок негоди було знеструмлено 4 населені пункти Рахівського району, а саме: с. Розтоки, с. Видричка, с. Богдан, с. Луги. Станом на 14:00 27 червня електропостачання відновлено бригадами РЕМ у всіх населених пунктах Рахівського району. Від ПАТ «Закарпаттяобленерго» було залучено 18 чоловік та 4 одиниці техніки.
Проїзд по автодорозі місцевого значення Рахів-Богдан-Луги забезпечено.
Проведено позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Рахівської РДА.
Спеціально створеними комісіями місцевих органів влади вживаються додаткові заходи щодо забезпечення безперебійної роботи дренажних систем, природних і штучних дренажів для відведення дощової води в населених пунктах в умовах можливої повені та паводків.
У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


загрузка...


Залишити Коментар