Великоком'ятівська директорка школи знову "чудить"

травня 31 / 2016
Великоком'ятівська директорка школи знову "чудить"

Вчора, 30 травня, до нас звернулися вчителі Великоком'ятівськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів із повідомленням, що з самого ранку в школі був Олег Любімов із невідомими особами. Тривалий час вони перебували в кабінеті директора школи Надії Копчі.

Після чого завуч школи Маріанна Білак по одному запрошувала до шкільної бібліотеки вчителів, і, під тиском та з допомогою погроз, змушувала іх ставити підписи на порожньому листі без шапки, пояснюючи що це буде звернення в підтримку Надії Копчі.

Відомий скандаліст, підозрюваний у розкраданні великої суми грошей виділених на будівництво хоспісу у Виноградові, Олег Любімов, разом із Надією Копчею, вочевидь, розробляли черговий план порятунку від звільнення директорки-корупціонерки, що зможе призвести до повної втрати партійної влади у селі, котра тримається на грошах та виключно в межах території Великоком'ятівськоі школи.

Із власних джерел нам стало відомо, що вчителі вкрай обурені черговими інтригами директорки, підбурюванням до мітингів, що значною мірою заважає проведенню державної підсумкової атестації у школі. Окрім того вони переживають за використання іх підписів, котрі вони поставили наосліп.

Подібні процеси відбуваються і на території села Веряця, де єдиноцентристка-директорка школи, разом із своїми однопартійцями, роздавала односельчанам по 500 гривень.

Вочевидь єдиноцентристи готуються до чергової скандальної акції, котрі вже давно стали традиційними.

Незрозумілою для нас є позиція керівництва освіти. Напевно, ця ситуація повинна зацікавити керівництво правоохоронних органів, в тому числі СБУ.Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...