Прикордонники спростували брехливу інформацію пробалогівського сайту стосовно «Нічних вовків»

травня 07 / 2016
Прикордонники спростували брехливу інформацію пробалогівського сайту стосовно «Нічних вовків»

Нещодавно в ЗМІ було розповсюджено неправдиву інформацію про те, що через пункт пропуску «Малий Березний» до Словаччини проїхали представники екстремістських груп, а саме байкери, так звані «Нічні вовки». Командування Чопського прикордонного загону ствердно заявляє, що пропуск даних осіб не здійснювався, тому дана інформація не відповідає дійсності, – констатує прес-служба Чопського прикордонного загону.
Нагадуємо, що продовжуються заходи щодо посилення контролю на державному кордоні. Звертаємо увагу, що прикордонне відомство вжило комплекс випереджувальних мір по недопущенню в’їзду в Україну чи транзитного проїзду осіб із сепаратистськими та екстремістськими настроями, котрі можуть дестабілізувати ситуацію в нашій країні.
Прес-служба прес-служба Чопського прикордонного загону.

Нагадаємо, що пробалогівський сайт «Закарпаття онлайн» розповсюдив брехливу інформацію стосовно того, що депутати Закарпатської обласної ради Іван Чубирко та Віктор Русин допомагав у перетині кордону «Нічним вовкам».

Яким чином це відбувалося та який вплив депутати мають на прикордонників сайт не уточнив. Однозначно можна сказати, що це є політично провокацією проти своїх конкурентів, які на минули виборах до Закарпатської обласної ради виявилися більш успішними.

Додамо, що вищезгаданий сайт славиться своєю антизакарпатською риторикою і така брехлива спроба дескридитації закарпатців,для нього не новина.

Новини Закарпаття


Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...