Ужгородець випав з балкону багатоповерхівки (Фото)

травня 03 / 2016
Ужгородець випав з балкону багатоповерхівки (Фото)

В Ужгороді чоловік випав з балкону дев'ятиповерхівки і приземлився на кущ , пише Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Даний випадок трапився у ніч на 3 травня в Ужгороді по вулиці Можайського. Близько першої години ночі до поліції Ужгорода надійшов дзвінок від спостережливого громадянина. Заявник повідомив, що під його будинком вовтузиться якийсь невідомий чоловік, імовірно грабіжник, який намагається вдертися до чийогось помешкання.

Яким було здивування поліцейських, коли вони з'ясували обставини, за яких 39-річний ужгородець опинився у кущах. Виявилось, місцевий мешканець туди не заліз, а впав із балкону свого помешкання на 5-му поверсі. Коли знімав білизну, яка сушилася, перечепився через перила і впав, більш-менш вдало приземлившись.

Результатом необачного падіння ужгородця з багатоповерхівки стали незначні забої та відкритий переломом ноги. Поліцейські надали потерпілим першу невідкладну медичну допомогу та викликали швидку. Швидка відвезла травмованого до Центральної міської клінічної лікарні м. Ужгород, де він зараз і перебуває на лікуванні.

Ужгородець випав з балкону багатоповерхівки (Фото)
Категорія : НадзвичайнеLoading...
загрузка...