Стало відомо, коли зацвіте Долина нарцисів

квітня 17 / 2016
Стало відомо, коли зацвіте Долина нарцисів

Долина нарцисів в урочищі Кіреші готується приймати туристів. Майже за два тижні тут розквітнуть нарциси. Фахівці вирахували навіть точну дату – 1 травня. Хоча все, звісно, залежатиме від погоди.
Нині на Закарпатті – досить тепло, вдень – понад 20 градусів вище нуля. Якщо температура протримається на приблизно такому ж рівні, то нарциси вузьколисті порадують туристів якраз на травневі свята. Хоча зазвичай квіти цвітуть з 9 по 15 травня.
Цікаво, що тутешні нарциси унікальні, адже прижилася на висоті всього 180 метрів над рівнем моря. Хоча зазвичай вони ростуть на високогір'ї, на висоті від 1000 до 2000 метрів. Тож наша українська Долина нарцисів єдина у світі на такій низькій висоті.
Варто пам'ятати, що нарцис вузьколистий занесений до Червоної книги, тож рвати квіти категорично заборонено!
Оглянувши та сфотографувавши унікальні нарциси вузьколисті, туристи зможуть дізнатися більше про ці квіти від працівників музею нарциса.
Вхід до Долини нарцисів платний. Для дорослих – 20, студентів – 15, дітей – 10 гривень.
Якщо ви вже вирушили до Закарпаття, то варто пам’ятати, що зараз масово цвітуть сакури. Найбільше їх у Мукачеві та Ужгороді. Також у закарпатських містах уже радують цвітом магнолії, каштани та бузок.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...