Прикордонники Мукачівського загону не взяли хабара

квітня 09 / 2016
Прикордонники Мукачівського загону не взяли хабара

Минулої доби прикордонниками Мукачівського загону у пункті пропуску «Лужанка» було зафіксовано та припинено спробу дачі хабара.
Двоє осіб, прямуючи на виїзд з України для перевірки документів надали паспорти громадян Угорщини, в кожному з яких знаходились грошові кошти у розмірі 200 гривень. В такий спосіб вказані особи – чоловік та жінка, намагались вирішити питання про безперешкодне перетинання кордону, оскільки , виявилось що вони, насправді, є громадянами України. Зокрема у чоловіка було виявлено паспорт громадянина України, а жінка в ході проведення перевірки сама зізналась, що є громадянкою України.
З метою прийняття правового рішення, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», про даний факт було повідомлено Берегівський відділ ГУНП у Закарпатській області.
Керівництво Мукачівського прикордонного загону черговий раз звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...