Пошкоджений паводками буштинський міст та розбита автодорога до стратегічного об’єкту потребують державного фінансування

березня 22 / 2016
 Пошкоджений паводками буштинський міст та розбита автодорога до стратегічного об’єкту потребують державного фінансування

Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо на четвертому пленарному засіданні другої сесії звернулися до депутатського корпусу краю підтримати звернення до Кабінету Міністрів України у виділенні коштів для закінчення будівництва автомобільного моста в смт Буштино Тячівського району.

У депутатському запиті йдеться, що ще у 2003 році в смт Буштино, що на Тячівщині, розпочато будівництво нового мостового переходу у зв’язку з тим, що існуючий міст був пошкоджений паводками 1998 та 2001 років і знаходиться в аварійному стані. «Однак за останні роки це будівництво припинено через відсутність фінансування та складної соціально-економічної ситуації в країні. Зволікання із завершенням будівництва згаданого моста може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево-Рахів –Рогатин-Львів і відрізати від обласного цетру Рахівський і значну частину Тячівського районів».

А Оксана Біров у звоєму запиті поінформувала, що до неї звернулися жителі с.Горонда Мукачівського району щодо проведення поточного ремонту вулиці Духновича, яка знаходиться в межах автодороги Червеньово-Гать, а також вулиці Гагаріна, яка веде до стратегічного об’єкта – військової частини в с.Баркасово. Ці дороги знаходяться на балансі Служби автодоріг у Закарпатській області і не ремонтувалися більше 30 років. У 2015 році розпочато поточний ремонт вулиці Духновича, але так і не завершено. Тож депутатка просить сприяти у виділенні коштів з обласного бюджету на фінансування поточних ремонтних робіт цих автодоріг.

Крайові парламентарі підтримали запити своїх колег і направили їх до обласної державної адміністрації та Служби автодоріг у Закарпатській області для вирішення.

- Найбільша біда для туристичного Закарпаття – це погані дороги і мости, – наголосив голова облради Михайло Рівіс. – Тому голова облдержадміністрації й оголосив 2016-й рік в Закарпатті – Роком доріг. Але у цій галузі потрібні кардинальні рішення у бік збільшення фінансування з «Укравтодору» та Фонду регіонального розвитку.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...