Детальна інформація, щодо нічної ДТП в Ужгороді (Фото)

лютого 28 / 2016
Детальна інформація, щодо нічної ДТП в Ужгороді (Фото)

Більш детальна інформація про ДТП яка трапилася на вулиці Минайській в Ужгороді повідомили в Управлінні патрульної поліції у м. Ужгород і Мукачево.

Близько 02:00 ночі екіпаж патрульних проїжджаючи по вулиці Минайській в Ужгороді помітив авто ZX AUTO CRUISER ADMIRAL, котрий стояв на пішохідному переході, неподалік гірос-будки. Патрульні зупинились біля авто, заглянули всередину, однак водія на місці не було. Біля гірос-будки вони побачили чоловіка, підійшли до нього та запитали, чи він є водієм даного авто. По ознакам патрульні зрозуміли, що він в алкогольному сп'янінні.

Чоловік відповів, що він не є водієм автівки та що він п'яний за кермо не сідає. Патрульні сіли в авто, однак продовжили патрулювати Минайську. Згодом патрульні помітили, що той самий чоловік сів в авто і поїхав. Патрульні намагались зупинити водія, однак той не зупинився на вимогу та почав тікати.

Тоді патрульні передали авто в орієнтування. Відтак почалося переслідування, в якому були задіяні 3 екіпажі. Водій тікав, перетнувши подвійну суцільну смугу, з вул. Минайської у бік вул. Джамбула. З Джамбула він поїхав на вулицю Бородіна, при цьому постійно порушував ПДР і створював аварійно небезпечні ситуації.

Один з екіпажів побачив, що водій звернув на вул. Бородіна, і прийняв рішення перегородити йому шлях з іншого боку. На Минайській патрулі згрупуватись для блокування авто, водій переслідуваної автівки вискочив з вулиці Бородіна та в'їхав у патрульний автомобіль. Після зіткнення з екіпажем водій продовжував чинити опір та непокору. Тому патрульні витягли його з авто та, поваливши на землю, застосували спецзасоби.

Водій не мав при собі жодних документів. В подальшому виявилось, що авто, на якому водій тікав та спричинив ДТП, йому не належало. Водієві винесли постанову за ч.1 ст. 126 та адмінпротоколи за статтями 124, 122-2, 185 та 130. Водій знаходився в стані алкогольного сп'яніння, що підтвердив драгер у присутності свідків з результатом 2,20 проміле. Також відібрали пояснення у очевидців переслідування та зіткнення транспортних засобів.

Детальна інформація, щодо нічної ДТП в Ужгороді (Фото)

Детальна інформація, щодо нічної ДТП в Ужгороді (Фото)

Детальна інформація, щодо нічної ДТП в Ужгороді (Фото)
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...