Породіля, яка померла в Ужгороді, грипом хвора не була

лютого 25 / 2016
Породіля, яка померла в Ужгороді, грипом хвора не була

Як повідомлялося раніше, в Закарпатській обласній клінічній лікарні ім. А. Новака померла жінка, перед тим народивши мертву дитину. ЗМІ тоді повідомили, що померла – 22-річна жителька Свалявщини, яка хворіла на грип.
У дійсності ж ситуація була зовсім іншою, розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Тетяна Міцьо. Померла – 36-річна жінка, мешканка Мукачівського району. Ще 9 лютого вона з вагітністю 37 тижнів була госпіталізована в Мукачівську ЦРЛ, маючи в анамнезі кілька днів температури і кашлю. Там був зроблений експрес-тест на грип, але результат був від’ємним. Обстеження виявило в жінки двобічну пневмонію, і 11 лютого її перевели в реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні.
Там же проводилося обстеження плоду, який помер всередині утроби. 15 лютого відбулися патологічні пологи. На наступний день жінку знову перевели в обласну лікарню, але через тотальну пневмонію 21 лютого вона, попри зусилля медиків, померла.
Тетяна Міцьо наголосила, що відсутність вірусу грипу показав лише швидкий тест. Остаточних результатів аналізів поки немає.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...