На Закарпатті правоохоронцями було знайдено малолітню утікачку

лютого 03 / 2016
На Закарпатті правоохоронцями було знайдено малолітню утікачку

Малолітня утікачка втекла з дому в інше село за 15 км до так званого свого 19-річного коханого. Дівчину того ж дня знайшла і повернула додому група швидкого реагування, повідомив відділ комунікації ГУ НП України в Закарпатській області.

До Воловецьких правоохоронних органів звернулася із заявою жителька с.Біласовиця Воловецького району. Жінка повідомила про те, що напередодні ввечері зникла її 13-річна донька. Дитина пішла буцімто погуляти з подругами й додому не повернулася.

Родина ця цілком благополучна, донька-восьмикласниця ніколи раніше з дому не втікала. А тепер виключила мобільний телефон, і мати не знає, де вона. При цьому жінка дала адресу в селі Задільське, де проживає приятель доньки. Тож вона може бути в нього, припустила мати. Група швидкого реагування Воловецької поліції саме перебувала в Нижніх Воротах.

Тож коли правоохоронці дізнались про зникнення неповнолітньої, то відразу виїхали в Задільське. На місці були хвилин за п’ять. Розшукувана справді перебувала в хаті свого 19-річного хлопця. Дівчина заявила, що в них любов, і вона хоче бути з коханим… У розташоване за 15 км. Задільське вона дісталася на попутних машинах.

Поліцейські привезли доньку матері, провівши з нею відповідну профілактичну бесіду.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...