Штормове попередження

лютого 01 / 2016
 Штормове попередження

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці та в першій половині дня 1–го лютого в гірських районах центральної та східної частини області очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу та снігу. Місцями: туман, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу.

Погодні умови на території Закарпатської області
За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 01 лютого очікується: хмарно, часом опади, вранці та в першій половині дня в гірських районах центральної та східної частини області сильні опади. Подекуди: туман, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу. Вночі та вранці на дорогах більшої частини території ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1° тепла - 4° морозу, вдень 2-7° тепла, в горах місцями вночі 5-7° морозу, вдень 0-5° морозу.
По м. Ужгород: хмарно, вночі та вранці часом опади, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці: слабкий туман, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 5-7° тепла.

Стан проїзду на автошляхах та перевалах Закарпатської області

Температура повітря на перевалах: Латірському (-1°), Абранському (-1°), Яблунецькому (-1°), Ужоцькому (-4°), Торунському (-2°). На дорогах державного, обласного та місцевого значення покриття мокре, місцями сніжне, проїзд забезпечений.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...