Завдяки пильності мешканців однієї з багатоповерхівок Ужгорода вдалося уникнути страшної трагедії

січня 22 / 2016
Завдяки пильності мешканців однієї з багатоповерхівок Ужгорода вдалося уникнути страшної трагедії

Напередодні 21 січня вечірньої пори близько 19.30, до працівників аварійно-диспетчерської служби (АДС) ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення про сильний запах газу в одній з багатоповерхівок міста Ужгород. Вони вчасно виїхали на виклик та попередили нещасний випадок, що міг статися на вулиці Минайській, 32.

…Виїхав екіпаж за згаданою адресою за телефонним дзвінком мешканців квартири №44 з п’ятого поверху, що поскаржилися на запах газу в під’їзді. Оглянувши місце події, фахівці виявили джерело витоку газу – квартиру №39 на другому поверсі. Двері помешкання ніхто не відчиняв. Аби уникнути відключення від газу усього стояка - бо ж ніч, що наближалася, передбачалась з пристойним морозцем – мобілізували сусідів на пошуки власників помешкання. Останні телефоном видзвонили господиню квартири Галину П. Як з’ясувалося, - повідомляє очільник АДС ПАТ «Закарпатгаз» Павло Присяжнюк, - жінка залишила відкритою конфорку на газовій плиті, вийшовши у власних справах.

Якби сусіди вчасно не забили на сполох, а фахівці товариства не відреагували оперативно і кваліфіковано, на один нещасний випадок у сумній статистиці втрат та потерпілих стало б більше. ПАТ «Закарпатгаз» звертається до споживачів: газ виявляється благом цивілізації, другом людини, джерелом тепла і затишку для неї тільки тоді, коли людина користується ним, пам’ятаючи про правила безпеки.
Шановні споживачі! Час новорічно-різдвяних свят, опалювальний сезон в цілому – періоди надзвичайних ризиків. Будьте пильними і обережними! Не нехтуйте правилами безпеки, адже виключно дотримання їх гарантує збереження здоров’я і навіть життя ваших близьких та сусідів. Протягом 2015 року аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Закарпатгаз» ліквідувала майже 2 тисячі аварійних ситуацій, викликаних несправним газовим обладнанням, самовільним втручанням в роботу газових мереж та газоспоживаючих приладів, недбалим ставленням споживачів до газового обладнання власних помешкань.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...