В Мукачеві зовсім безпомічну пенсіонерку зять викинув на смітник

січня 15 / 2016
В Мукачеві зовсім безпомічну пенсіонерку зять викинув на смітник

Цю страшну знахідку було знайдено напередодні нового року 27 грудня у Мукачеві біля смітника, що на ринку ГІД. Прибиральниками було знайдено жінку похилого віку вони одразу зателефонували в поліцію та викликали швидку допомогу.

Поліцейські виїхали на місце події і встановили, що бабусі 63 роки, рік тому вона втратила зір. Жінка мала при собі паспорт, свідоцтво про смерть чоловіка та копії паспортів кількох її дітей, грошей у неї не було.

Бабуся розповіла, що на смітнику її залишив зять. До того вона проживала разом із дочкою у с.Горбок, чоловік помер. Старенька додала, що дочка відмовилася від неї, бо, мовляв, у неї самої багато дітей, яких важко прогодувати. Тому вони з чоловіком не спроможні утримувати ще й матір. Після цього зять посадив стареньку в машину й відвіз до Мукачева, висадив її на ринку біля смітника й поїхав.

Пенсію жінка не отримує, бо не оформила документи. Грошей не має. Крім того вона ніде не прописана. Свого часу продала у Мукачеві квартиру й виписалася з неї, а от приписати ніхто з п’яти рідних дітей до себе не схотів. Дочка нібито планувала прописати матір, проте це були тільки обіцянки.

Поліцейські навідалися до дочки. Жінка сказала, що то лише її будинок. Вона доглядала за матір’ю дев’ять місяців, та більше з чоловіком вони утримувати її не в змозі.

Поліцейські відвезли бабцю до притулку для людей похилого віку у с.Павшино.

Даний факт був внесений до Журналу Єдиного обліку, - пише Відділ комунікації ГУНП В Закарпатській області.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...