Сьогодні у Рахові перепоховають тіло Героя Небесної Сотні

жовтня 21 / 2015
Сьогодні у Рахові перепоховають тіло Героя Небесної Сотні

Про це в мережі Фейсбук в групі "Небайдужа Рахівщино" повідомила Виктория Бундзяк.

Гаджа Петро Миронович -рахів"янин, воїн Небесної сотні. Був похований на Київщині. Сім'я добилася перепоховання.
ПЕРЕПОХОВАННЯ ПРИЗНАЧЕНО НА 14.00!!!

Рахів"яни, давайте дружньо проведемо в останню путь героя, який, хоч із запізненням, але повернувся до рідної землі. Він не має пройти цей шлях лише в присутності нечисельної родини. Рідним потрібна підтримка, а Петро Миронович заслужив на нашу шану. Місце на цвинтарі вже виділено, священник (Крічфалушій) відправить панахиду.
ДО МЕРІЇ:
Сподіваюсь, Ви проявите небайдужість і організуєте перепоховання належним чином. Зокрема і проінформуєте колективи, членів територіальної громади (наприклад через все ще чинних депутатів) про самий факт, час та ін.
ДО ПОЛІТИЧНИХ СИЛ:
Панове, розумію вибори на носі і т.д. Але, думаю, перетворити такий інтимний для Петра Мироновича момент на агітацію НЕ ПРИПУСТИМО! Доречними будуть прапори України, але не Ваших (і наших) най-най партій. Натомість варто принести квіти герою. Можливо, родині потрібна якась допомога.
На жаль, більше інформації зараз не маю. Як тільки отримаю, повідомлю. Якщо хтось отримає новини швидше, пишіть, діліться інформацією з громадою. (Ми ж покажемо себе громадою і небайдужими, правда?)
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...