Польові вовки напали на жінку із Закарпаття

жовтня 14 / 2015
Польові вовки напали на жінку із Закарпаття

Все частіше ми чуємо читаємо новини про те, що на Закарпатті розгулюють вовки. Лісові хижаки все частіше стали заходити в села. Біля хат вовки нападають на домашніх собак, на вигулах вбивають худобу. І з кожним роком їх стає все більше.

За словами місцевих жителів, в Тихому полюють на вовків. Але не тільки в цьому селі для хижаків роздолля - в сусідньому селищі місяць тому вовки загризли корову, яку господарі залишили на ніч на пасовищі. А до цього, кажуть, напали на місцеву вчительку. На щастя, тієї вдалося відбитися, хоча хижаки її покусали.

Така ж ситуація і в селі Вишка.

- Влітку крадуть кіз, взимку переходять на собак, - каже місцевий житель Федір Костик. - На корів нападають рідко - ті рогами захищаються, хіба що на телиць. Приходять два-три вовка, один нападає першим, двоє чекають в сторонці. Їх дуже багато розвелося в останні роки, а в села йдуть, бо в лісах дичини мало.

Частина місцевих розжилася рушницями, решта ввечері намагаються не виходити на вулицю. Хоча на людей вовки нападають вкрай рідко - випадок з вчителькою винятковий.

- Вовк - звір хитрий, - каже Михайло Герзанич. - Підходить до табуна коней, падає на землю, починає кататися. І молодий кінь, недосвідчений, буває, піде до нього. Тоді він кидається і перегризає шию. А ось старий кінь до вовка не піде.

Жителі намагаються не ходити по вулицях, коли стемніє. Але паніки в селах немає - люди впевнені, що на людину вовк не кинеться. Та й за останні роки вже звикли жити поруч з небезпечним чужаком.
Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...