В Закарпатті продовжуються роботи по ліквідації наслідків розливу дизпалива

вересня 19 / 2015
В Закарпатті продовжуються роботи по ліквідації наслідків розливу дизпалива
В Закарпатті продовжуються роботи по ліквідації наслідків розливу дизпалива


Продовжуються роботи по ліквідації наслідків розливу дизпалива в річку, внаслідок несанкціонованої врізки в трубу продуктопроводу ДП «Прикарпатзахідтранс» ЛВДС «Дубриничі» поблизу с. Ворочево, Перечинського району.

Орієнтовна площа забруднення на поверхні водного дзеркала річки Уж близько 300 м2. Периметр забруднення оброблений абсорбентом, здійснена відкачка затриманих боновими загорожами залишків нафтопродуктів.

Аварійною бригадою ЛВДС “Дубриничі” ДП “Прикарпатзахідтранс” проведені заходи з:
• герметизації труби, влаштування котловану для відкачки накопичених нафтопродуктів;
• встановлено гідрозатвор на місцевому потічку Безіменний ліва притока річки Уж в районі с. Ворочево, Перечинського району;
• здійснено обробку абсорбентом місць локалізації нафтових залишків.

З метою захисту водозабору міста Ужгород від потрапляння нафтопропродуктів поблизу с. Кам’яниця Ужгородського району аварійною бригадою ЛВДС «Дубриничі» спільно з Ужгородським МУВГ встановлені бонові загорожі. Спеціалістами гідрохімлабораторії БУВР Тиса, представниками ужгородського МУВГ та державної екологічної інспекції у Закарпатській області відібрані проби води та проводиться постійний моніторинг ситуації щодо забруднення річки Уж.

Для проведення робіт з ліквідації наслідків від ЛВДС “Дубриничі” ДП “Прикарпатзахідтранс” залучалося 5 одиниць техніки та 15 чоловік.

Моніторинг ситуації щодо забруднення р. Уж нафтопродуктами продовжується.


У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...