Рятувальники Іршави та Мукачева вчили дітей правилам безпеки життєдіяльності

вересня 11 / 2015
Рятувальники Іршави та Мукачева вчили дітей правилам безпеки життєдіяльності

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пожеж та інших нестандартних пригод рятувальники ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектора, виступи у трудових колективах та навчальних закладах, акції, вікторини, конкурси - все це має одну спрямованість: навчити людей правилам безпеки, а значить запобігти виникненню надзвичайних ситуацій чи пожеж.
Оскільки культура людини та її світосприйняття виховується змалку, рятувальники звертають особливу увагу на підростаюче покоління. Дитячі садочки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади завжди радо сприймають візити рятувальників. Уважно слухають, запам’ятовують та із задоволенням приміряють на себе роль мужнього та героїчного - пожежного-рятувальника. Зараз, коли у всіх навчальних закладах закипіло життя, рятувальники все частіше стають гостями навчальних закладів та розповідають вихованцям про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
Так, 9 вересня до пожежно-рятувального підрозділу міста Іршави завітали в гості учні ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. Вогнеборці радо зустріли діточок та розповіли їм про свою щоденну роботу та найбільш резонансні події, що виникали протягом 2015 року в Іршавському районі. Окрім цього бійці ДСНС продемонстрували учням п’ятих класів техніку, що знаходиться на озброєнні в гарнізоні, спорядження та обладнання яким користуються рятувальники під час ліквідації загорань та різного роду надзвичайних ситуацій. Усі бажаючі, я їх було чимало, могли приміряти бойовий одяг рятувальників та «покермувати» пожежним автомобілем. Наостанок інспектор Іршавського районного відділу Іван Дрогобецький нагадав дітям про обережність у поводженні з вогнем та електрообігрівальними приладами та розповів алгоритм дій під час виникнення пожежі в будинку чи квартирі.
Напередодні відповідну пропагандистську роботу із підростаючим поколінням проводили й рятувальники Мукачівщини. В рамках уроку безпеки, організованого для школярів других, п’ятих та шостих класів ЗОШ № 10 І-ІІІ ст. міста Мукачева, провідний інспектор Мукачівського МРВ У ДСНС України у Закарпатській області Руслан Проценко провів із дітьми лекцію на тему: «Що робити, якщо виникла пожежа, та як захистити себе від вогню». Діти уважно слухали та задавали питання на які він давав вичерпні відповіді. А щоб діточкам було цікавіше, рятувальник провів із школярами вікторину на протипожежну тематику.
Шановні батьки! Виділіть із напруженого дня 10-15 хвилин та розкажіть своїй дитині основні правила пожежної безпеки, безпеки на вулиці, на дорозі, в школі тощо. Адже ці кілька хвилин можуть колись врятувати їй здоров’я або навіть життя!

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар