На Закарпатті госпіталізували ще одну дитину з підозрою на гострий в’ялий параліч

вересня 04 / 2015
На Закарпатті госпіталізували ще одну дитину з підозрою на гострий в’ялий параліч


В обласну дитячу лікарню в Мукачеві вчора привезли дитину з підозрою на гострий в’ялий параліч. Офіційно поки цей випадок у лікарні не коментують.
У Державній санепідстанції Закарпатської області 7dniv.info повідомили, що поки (станом на 15.00) не отримували екстреного повідомлення із дитячого закладу. Він, однак, не підпорядковується СЕС, наголошують тут, хоча саме санепідеміологи зобов’язані фіксувати подібні випадки.
Якщо інформація підтвердиться, то це буде вже 8-й випадок в’ялого паралічу, які лікарі фіксують цього року (у двох дітей – 1 та 4 років – причиною поліовірусу є відсутність щеплення згідно календаря вакцинації). Торік таких було 12.
Про захворювання гострого в’ялого паралічу стало відомо загалу після того, як 1 вересня міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі заявив про спалах поліомієліту в Закарпатті. Натомість місцеві лікарі заперечили це, наполягаючи, ідеться про схожий за симптомами гострий в’ялий параліч (ГВП), а не поліомієліт.
Вчора ж Олександр Квіташвілі заявив, що закарпатські лікарі праві щодо діагнозу. Утім, не треба відкидати, що вірус може мутувати, додав міністр.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...