На Закарпатті масово горить сміття й суха трава

серпня 11 / 2015
На Закарпатті  масово горить сміття й суха трава

Понад 30 гектарів спаленого сміття й сухої трави – такі наслідки пожеж в екосистемах, які трапилися протягом 8-9 серпня. Загалом на вихідних виникло 28 таких загорань. Традиційним «лідером» по кількості пожеж став Ужгородський район, де зафіксували 12 випадків. Сім пожеж було на Виноградівщині, п’ять – на Мукачівщині й по одному загоранню – у Хустському, Рахівському, Великоберезнянському та Берегівському районах.
Загалом із початку року суха рослинність на території Закарпатської області горіла 568 разів. Внаслідок цих пожеж у краї вигоріло майже 620 гектарів сухотрав’я. Це негативно впливає на довкілля, адже вогонь знищує родючий шар ґрунту. Крім того, їдкий дим від спалювання трави шкідливий для здоров’я людей.
Нерідко такі пожежі призводять до загорань розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж у лісових масивах краю, у зв'язку з чим громадянам та державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.
У зв’язку з цим Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до людей із закликом завадити виникненню пожеж в екосистемах. Для цього будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем, не залишайте без нагляду розведене багаття, не розпалюйте вогнища біля будинків і садиб, а також у жодному разі не спалюйте скошену траву, чагарники чи сміття й не дозволяйте робити цього дітлахам. Пам’ятайте, що тільки виконання цих правил дозволить уникнути розгулу вогняної стихії.
У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар