Закарпатське СБУ продовжує знаходити сепаратистів

липня 30 / 2015
Закарпатське СБУ продовжує знаходити сепаратистів

У Закарпатській області Служба безпеки України оголосила офіційне застереження керівникам «Закарпатської обласної організації захисту прав заробітчан» та попередила про кримінальну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки.
На початку червня під час презентації Концепції цієї громадської організації в одному з її пунктів містилася інформація, яка може створити загрозу територіальної цілісності України – заявили в СБУ.

Керівників громадського об'єднання про кримінальну відповідальність за статтею 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України у разі проголошення особливого статусу краю незаконним способом.

За твердженням СБУ керівники цієї організації пов'язані з забороненою громадською організацією православного священика Дмитра Сидора «Сойм Подкарпатських русинів» та мають родинні зв'язки з відставними офіцерами російського ФСБ.

В той же час співробітниками СБУ хочеться нагадати, що у 1991 році на Закарпатті пройшов референдум стосовно особливого статусу краю на якому більше 75% жителів краю проголосували за такий статус. З таким успіхом можна всіх цих людей,які голосували на референдумі назвати сепаратистами.

Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар