В Ужгороді на підприємстві чоловік втратив руку

липня 28 / 2015
В Ужгороді на підприємстві чоловік втратив руку

Ужгородські правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці.

По телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря Ужгородської міської клінічної лікарні про те, що до них для надання медичної допомоги доставлено 35-річного чоловіка з травматичною ампутацією правої верхньої кінцівки.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. З’ясувалося, що чоловік отримав травму за місцем своєї роботи, коли здійснював обробку деревини на верстаті. Причиною стала необережність та недотримання заходів безпеки при виконання своїх обовязків.

- Зараз працівниками міліції перевіряються вказані обставини та дії посадових осіб, які відповідають за заходи безпеки на підприємстві, проводять інструктаж для працівників з виконання ними даного виду робіт. Після проведеної ретельної перевірки та всіх необхідних слідчих дій, буде дана оцінка кожному, хто має відношення до організації безпечного виконання працівниками підприємства своїх обов’язків, - наголосив перший заступник начальника Ужгородського МВ УМВС майор міліції Олександр Боднарчук.

Слідчим відділом Ужгородського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.271 Кримінального кодексу України (Порушення вимог законодавства про охорону праці). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

Інформація Ужгородського МВ УМВС
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...