На Закарпаття їде київська поліція та буде створена нова патрульна поліція

липня 19 / 2015
На Закарпаття їде київська поліція та буде створена нова патрульна поліція

Про все вже говорено-переговорено. Бандитам, контрабандистам, чиновникам, підігравати їм з владних посад - винесено рішення, з тих, що оскарженню не підлягає - повне перезавантаження владної команди в області. Будемо вибудовувати нову систему - на чолі з Москалем, новим главою обласного МВС Сергієм Князєвим і СБУ. У новій системі, сподіваюся - «старим» місця не буде. У них шанс або змінитися або опинитися на узбіччі або в тюрмі.
Але, я про інше. Міняємо не тільки кадри. Змінюємо систему роботи поки що міліції. У суботу, під час роботи в Ужгороді - прийняли, при найвищому ентузіазмі Геннадія Москаля, рішення: Починаємо процес реалізації проекту Нової патрульної поліції в Закарпатті!
Прийому заявок на конкурсний відбір стартує наступного тижня. Це буде особливий патруль - одна єдина конгломерація, що охоплює Ужгород, Мукачево та трасу між ними. Запрошуємо молодь!
У найближчі дні в область прибуде кілька екіпажів Київської патрульної поліції, наша стартова команда і щойно призначений куратор запуску проекту в Закарпатті - член колегії МВС, народний депутат Mustafa Nayyem. Готуйтеся!

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міністр МВС Арсен Аваков.

Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар