Народний депутат Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, що призвели до перестрілки в Мукачеві

липня 11 / 2015
Народний депутат Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, що призвели до перестрілки в Мукачеві

Нардеп повідомив, що до нього на зустріч прибули представники "Правого сектора" на чолі з командиром Закарпатського підрозділу.

"Командир батальйону та його помічник зайшли до мене в кабінет, всього чотири машини приїхали. Вони сказали, що їм потрібно для бійців АТО, щоб я допоміг їх влаштувати в санаторій. Я сказав, що будемо допомагати. У нас була нормальна розмова, і раптом ми почули постріл. Зайшов мій помічник і сказав, що у дворі застрелили якогось хлопця. Я запитав у командира, що там сталося, а він відповів: "Я ж вам казав, що люди, які приходять, трохи контужений". Я вийшов разом з ним, вони забрали тіло і поклали в багажник, а потім повернули на територію ", - повідомив Лаьно.

Нардеп зазначив, що з його боку провокацій не було:

"Ніхто з моїх людей не провокував, я не знаю, хто там не стримався через" Правого сектора ". Після цього вони поїхали, і я вже чую, що була перестрілка з міліцією", - додав Ланьо.

На питання про причетність до інциденту екс-нардепа Віктора Балоги він зазначив, що Балога фінансував закарпатський "Правий сектор". "Але я не можу сказати, що він до цього (перестрілці, - ред.) Причетний", - заявив Ланьо.

"Я молю Бога, щоб командир не постраждав і тоді він може підтвердити мої слова", - резюмував нардеп.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...