"Правий сектор" представив свою версію що до стілянини

липня 11 / 2015
"Правий сектор" представив свою версію що до стілянини

Командир Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" (ПС) Андрія Стемпіцького прокоментував сьогоднішні події в Мукачеві, завив, що люди нардепа-регіонала Махал Ланьо спробували фізично знищити бійців "Правого сектора".

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.


"Сьогодні в Україні сталася надзвичайна подія, яка може змінити хід історії. У Мукачеві на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів насильника і наркоторговця регіонала Михайла Ланьо - нині депутата ВР України - спробували фізично знищити бійців Правого сектора. У цій силової акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, які перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців - Віктора Медведчука ", - написав Стемпіцького.

За його словами, в ході запеклого бою було вбито два бійці ПС, четверо отримали поранення, двоє з яких - тяжкі.

"Забравши вбитих і поранених, підрозділ з боєм вирвалося з оточення бандитів і відійшло в гори. В даний час по бойовій тривозі піднімають спецназ для знищення наших побратимів. Якщо це відбудеться - почнеться незворотний процес. Ми не дозволимо нікому відстрілювати наших побратимів", - написав Стемпіцького.

"Наші вимоги: негайний публічний арешт депутата Ланьо, який брав безпосередню участь у подіях, всіх бандитів і силовиків, що відкривають вогонь, і тих, хто віддавав наказ", - заявив командир ДУК "ПС".

Стемпіцького також підкреслив, що по бойовій тривозі піднято всі військово-політичний рух "Правий сектор".

"Звертаємося до українців підтримати справедливість в цей нелегкий час. Звертаємося до побратимів по зброї стати для нас надійною опорою в боротьбі з бандитами. Звертаємося до Збройних Сил України не брати участь в знищені тих, хто вчора з вами був в окопах", - йдеться в заяві Стемпицького.

Раніше глава МВС заявив, у Закарпатській області триває спецоперація з блокування, роззброєння та затримання банди, яка влаштувала перестрілку в Мукачевому і напала на цивільний об'єкт.

Президент Петро Порошенко доручив міліції затримати учасників перестрілки.

Як повідомляв "Апостроф", в Мукачеві в Закарпатській області в ході перестрілки загинули чотири людини.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...