Гепатит А займає 85% від загальної кількості всіх гепатитів у регіоні (ВІДЕО)

квітня 30 / 2015
Гепатит А займає 85% від загальної кількості всіх гепатитів у регіоні (ВІДЕО)

Цього тижня в Ужгороді пройшло чергове засідання асоціації лікарів–інфекціоністів. Фахівці з усієї області підбили підсумки роботи за перший квартал 2015 року, обговорили новітні методики лікування вірусних гепатитів, а також провели освітній майстер-клас присвячений новітнім методикам лікування гепатитів.
Головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк детально проаналізував стан інфекційної захворюваності в області, зауваживши, що за звітній період відмічається зростання майже у 2 рази загальної інфекційної захворюваності в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року. Однак, це відбулося виключно за рахунок збільшення кількості гострих респіраторно-вірусних інфекцій. Відтак. інфекційна захворюваність без грипу та ГРВІ за 3 місяці 2015 року знизилась майже на 15 % по відношенню до І кварталу 2014 року.
Окремо йшлося про вірусні гепатити, які становлять 25 відсотків (259 випадків) від усієї інфекційної захворюваності. Причому гепатит А займає 85 відсотків від загальної кількості всіх гепатитів.
Загалом, за словами обласного інфекціоніста Михайла Поляка, рівень загальної інфекційної захворюваності в області за останні роки, має тенденцію до стабілізації, однак проблемна ситуація в країні із забезпеченнями вакцинами вже найближчим часом може мати негативні наслідки. Саме тому, рішення Закарпатської обласної ради щодо виділення коштів для придбання необхідного щеплювального матеріалу для проведення планових вакцинацій є вкрай важливим та необхідним.
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...