Вогнеборці та лісівники "боролися" з вогнем у Карпатах

квітня 25 / 2015
Вогнеборці та лісівники "боролися" з вогнем у Карпатах

Навчання у Великому Бичкові проводилося з метою відпрацювання взаємодії добровільної пожежної дружини Великобичківського лісгоспу та рятувальників при виникненні надзвичайної ситуації в лісі. До навчань залучили і медиків швидкої допомоги місцевої лікарні.
На території ДП ,,Великобичківське ЛМГ” відбулося спільне спеціальне навчання правил гасіння лісової пожежі за участі РВ У ДСНС України у Закарпатській області, ДПРП смт. Великий Бичків, ДП ,,Великобичківське ЛМГ”, Великобичківської міської лікарні та представників ДП ,,Рахівське ЛДГ” і ДП ,,Ясінянське ЛМГ”.
Під час заходу вогнеборці та працівники лісгоспів відпрацьовували організацію та тактику гасіння пожеж у лісовому масиві, прийоми рятування потерпілих та надання першої медичної допомоги.
Як правило, причинами лісових пожеж найчастіше є порушення населенням вимог пожежної безпеки в лісах. Тож, щоб не відступати від реальності, навчальна пожежа сухої трави та дерев теж виникла через необережне поводження з вогнем.
За сценарієм, дим та полум’я помітив лісник і повідомив керівництву. Першими до місця події прибула добровільна пожежна дружина лісництва, забезпечена пристосованим для гасіння автомобілем. З’ясувавши деталі надзвичайної події, начальник пожежної дружини підтверджує виклик про пожежу, починає гасіння та, зважаючи на площу, передає інформацію про необхідність залучення пожежно-рятувальних підрозділів селища Великий Бичків та пожежників районного відділення ДСНС.
Під час гасіння пожежі, виявлено потерпілого з опіковими ураженнями верхніх кінцівок. Медики, успішно надають першу медичну допомогу та доправляють хворого до міської лікарні.
Спільними зусиллями умовну пожежу успішно ліквідовано. Після повної ліквідації надзвичайної події працівники лісгоспу та рятувальники додатково перевіряють осередки можливого горіння.
І не зважаючи на те, що гасіння пожежі було умовним, всі учасники перейнялися серйозністю обставин, бажанням спрацювати професійно, правильно та чітко.
Адже, як зазначив т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, успішно проведені навчання є запорукою злагоджених та чітких дій під час ліквідації реальної пожежі, повідомляє сайт Рахівської РДА
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар