Силовики інспектують автодороги краю

квітня 16 / 2015
Силовики інспектують автодороги краю

Із 23 березня по 19 квітня 2015 року в Закарпатській області проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів. Він проходить у два етапи: підготовчий — 23 по 29 березня, практичний — 30 березня до 19 квітня.

До складу комісій, які проводять огляд входять: представники служб автомобільних доріг, облавтодорів, підрозділів ДАІ УМВС України, Укрзалізниці (по залізничних переїздах), громадських організацій та засобів масової інформації.
Також, спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади організовується проведення аналогічного огляду вулично-дорожньої мережі населених пунктів.
Як зазначив старший інспектор з особливих доручень відділу організації дорожнього руху та наглядом за станом доріг Ковальчук Олександр під час огляду зафіксовується: стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.
— Комісія перевіряє облаштування залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух відповідно до вимог Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів, виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації записуються в актах огляду із зазначенням строків завершення робіт на дорогах загального користування. Зазначу, що особлива увага приділяється облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху та демонтажу дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху, - говорить Олександр Ковальчук.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...