Які вони, найсмертельніші шляхи на Закарпатті?

квітня 02 / 2015
Які вони, найсмертельніші шляхи на Закарпатті?

Начальник департаменту ДАІ Анатолій Сіренко упевнений, що знизити аварійність на дорогах можна, запровадивши три радикальних нововведення. Про них він розповів в інтерв'ю "Сегодня".
Перше - нарешті впровадити механізм автофіксації порушень, - говорить Сіренко. - Друге - застосувати європейський досвід будівництва доріг в умовах кризи - будувати платні дороги високої якості, які після відшкодування витрат інвесторам через 4-5 років стають безкоштовними, але не вимагають капремонту ще півсотні років.
Третій - зобов'язати всіх продавців авто і палива хоча б раз на рік за свій рахунок проводити заходи, популяризує безпеку на дорогах, розміщувати в торгових точках соціальну рекламу безпеки дорожнього руху. "
Сіренко також назвав помилковою думку суспільства про те, що за безпеку дорожнього руху, зниження кількості аварій відповідає виключно ДАІ. На його думку, це не так: без ремонту доріг, якісного навчання майбутніх водіїв ПДР, створення системи екстреної допомоги жертвам ДТП, а головне - свідомості учасників руху, знизити тяжкість ДТП неможливо.
Зокрема, до сумного рейтингу потрапила траса Київ-Чоп, де за 2014 рік зафіксували 1657 ДТП та 177 померлих, а також дорога Мукачево-Львів. Тут сталася 351 аварія та 47 людей загинуло.
На інфографіці - найбільш смертельні дороги в Україні (дані Департаменту ДАІ МВС України).
Які вони, найсмертельніші шляхи на Закарпатті?

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...