МВС посилить контроль за закарпатцями,які мають мисливську зброю

березня 23 / 2015
МВС посилить контроль за закарпатцями,які мають мисливську зброю

МВС заявляє про посилення режиму контролю до законним власникам мисливської вогнепальної зброї.
Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволено до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур.
Ніяка з охоронних приватних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю.
Попереджаю охоронні фірми - встановлення факту з'єднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованого, як мисливська - буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані - відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю та конфіскацією зброї у приватної особи - власника.
На вулицях міст не будуть бродити особисті охоронні групи бізнесменів і політиків - з вогнепальною зброєю. Це стосується всіх і квазі - "патріотів" і реальних патріотів, і великих бізнесменів і олігархів. І - персонально - Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремєєва, Суркіса, Григоришина та інших .. Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? - Жорстко за законом - залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інше - буде припинено.

Даю всім охоронним компаніям 24 години - звільниться від подвійних-потрійних трактувань - привести свою діяльність у законне русло, відповідно до букви закону. Посилання на тривожне воєнний час буде не виправдовувати порушення - а обтяжувати їх.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міністр МВС Арсеній Аваков.

Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар