Власники закарпатських корів можуть влаштувати масовий забій своїх улюбленців!

березня 20 / 2015
Власники закарпатських корів можуть влаштувати масовий забій своїх улюбленців!

Молочні продукти до кінця року можуть подорожчати на 20 відсотків. Подорожчають, насамперед, найбільш уживані різновиди молочних продуктів – молоко, сир, сметана. А ось йогурти й творожні десерти, швидше за все, в ціні не підніматимуть, кажуть виробники, бо їхні продажі й так упали від початку року на чверть.
Підвищувати ціни будуть, аби компенсувати девальвацію гривні. Молочні продукти в Україніьдо кінця року подорожчають на 10 – 15%. Таку думку висловив голова ради директорів Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський. У той же час окремі експерти вважають, що підвищення може бути ще значнішимі до 20 відсотків.
Зараз почався етап планомірного підтягування цін на 2 – 5% щомісяця, аби до кінця року можна було вийти на якийсь баланс – каже голова ради директорів ДП «Мілкіленд Україна» Анатолій Юркевич.
На думку Вадима Чагаровського, будуть рости в ціні продукти щоденного попиту: молоко, кефір, „„ Подорожчають, насамперед, найбільш уживані різновиди молочних продуктів – молоко, сир, сметана. А ось йогурти й творожні десерти, швидше за все, в ціні не підніматимуть, кажуть виробники,бо їхні продажі й так упали від початку року на чверть. Підвищувати ціни будуть, аби компенсувати девальвацію гривні.
Думаю, що не дорожчатимуть молочні десерти, оскільки цей продукт відноситься, скоріше, до ласощів. Їх обсяг споживання і так упав приблизно на чверть. Те ж стосується сирних продуктів, йогуртів тощо, – вважає експерт.
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...