На Іршавщині знайшли новонароджену дитину у дорожній сумці

березня 03 / 2015
На Іршавщині знайшли новонароджену дитину у дорожній сумці


До чергової частини Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря райлікарні про те, що на узбіччі дороги в с.Горбок знайшли у дорожній сумці новонароджену дитину.

На місце пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником райвідділу підполковником міліції Мироном Черничком.

Як з′ясували правоохоронці, під ранок немовля знайшов випадковий перехожий, який зателефонував на «швидку». Дитинка знаходилась у дорожній сумці, була загорнута у ковдру й голосно плакала. Приблизно віком 4-5 днів. У сумці мати дитинки залишила записку, що не має можливості її прогодувати, однак просить не віддавати дитя до інтернату.

На період розшуку рідних та близьких дитина буде перебувати у лікарні м.Іршава.

Розшуком батьків немовляти займаються правоохоронці. За даним фактом Іршавським райвідділом міліції розпочато досудове розслідування за ст.135 Кримінального кодексу України (Залишення в небезпеці), яким передбачено обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

Правоохоронці просять громадян, якщо хтось має будь-яку інформацію про батьків та родичів дитини, повідомити до Іршавського райвідділу міліції за тел.моб: 067-793-62-16, або на «102». Конфіденційність та анонімність гарантують.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...