Чи готові Виноградів та Королево до війни? (ФОТО)

лютого 20 / 2015
Чи готові Виноградів та Королево до війни? (ФОТО)

У Виноградівському районі інвентаризаційна комісія інспектувала захисні споруди цивільного захисту .

Днями голова інвентаризаційною комісії, голова комісії ТЕБ та НС Виноградівської РДА Анатолій Бажура, начальник Виноградівського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Володимир Турдай, завідувач сектора з питань цивільної оборони райдержадміністрації Юрій Фурик та інші учасники комісії перевірили 3 об’єкти укриття в селищі Королево та 4 у м. Виноградів.
Було встановлено, що стан захисних споруд задовільний і вони можуть, за потреби, використовуватися для прихистку населення. Також проінспектовано й простіше укриття – підвальне приміщення АПГ «Закарпатський сад» в смт Королево завдовжки понад 450 метрів, яке може використовуватись для укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій.
«На території Виноградівщини захисні споруди цивільного захисту проінспектовано стовідсотково. З наявних 10 об’єктів укриття всі готові для використання за призначенням на випадок виникнення надзвичайних ситуацій», - зазначив начальник райвідділу У ДСНС області Володимир Дурдай, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.
Чи готові Виноградів та Королево до війни? (ФОТО)
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар