Бійці закарпатської 128-ої бригади потрапили в кільце біля Дебальцевого

лютого 03 / 2015
Бійці закарпатської 128-ої бригади потрапили в кільце біля Дебальцевого


Бійці 128-ї механізованої гірсько-піхотної бригади, яка укомплектована із мешканців Закарпатської області, потрапили в оточення під Чорнухіним, що неподалік від Дебальцевого, і просять про допомогу. Про це у Facebook повідомила закарпатська журналістка Євгенія Шутка, повідомляє УНН.
“Тільки що говорила з хлопцями, вони під Чорнухіно, їх окружили, всього залишилося 20 хлопців... Хлопець, з котрим говорила, 23 роки, кажуть, що не можуть вийти з кільця, ніяк, техніки робочої майже нема, сусідній блокпост з 60 бійців, ледве 15 живих залишилося, дивом до ранку дожили... На підкріплення до них йде ще 10 бійців — років 30, вийти не можуть”, — зазначила вона.
Зі слів журналістки, боєць із оточеної бригади повідомив їй, що дорогу на Дебальцевого захопили сепаратисти, а сили АТО відступили.

Нагадаємо, що вже кілька днів у Закарпатті б'ють тривогу навколо ситуації з 128-ю бригадою. Так, представники влади області вчора прийняли звернення до Президента та міністра оборони. У ньому закликали надати підкріплення сто двадцять восьмого бригаді.

Звернення, зокрема, підписали, голова Закарпатської ОДА Володимир Чубірко, глави всіх районів області, мери міст Берегово, Хуст, Мукачево та Чоп.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...