Закарпатські рятувальники звільняли автошляхи від повалених вітром дерев

січня 31 / 2015
Закарпатські рятувальники звільняли автошляхи від повалених вітром дерев


Вранці 31 січня одразу в кількох населених пунктах області через негоду дерева впали на проїжджу частину й тим самим завадили руху транспорту.

Так, о 06:25 до оперативно-рятувальної служби Берегівського району надійшло повідомлення про те, що на автошляху за межами с. В. Бийгань у напрямку с. Косонь впало 5 дерев. Через це утворився затор із десятка машин. На місце події виїхали бійці 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які розпиляли дерева за допомогою бензопил й відтягли їх із проїжджої частини. Вже о 07:45 шлях для проїзду автомобілів повністю розчистили.

Крім цього, повалені сильним вітром дерева обмежили рух транспорту на відрізку дороги між м. Іршава та с. Сільце Іршавського району. Відповідне повідомлення надійшло до служби порятунку о 07:05. Шестеро рятувальників протягом двох годин звільняли автошлях від перешкод, розпилявши 5 дерев і відтягнувши їх на узбіччя.

Аналогічна ситуація склалася і в м. Перечин. О 08:25 поступив сигнал про падіння дерева на вул. Борканюка, внаслідок чого машини не могли проїхати дорогою. На місці події четверо бійців ДСНС розпиляли повалене дерево й о 08:50 повністю відновили рух транспорту.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар