Тячівські волонтери розповіли про поїздку в Дебальцево

січня 30 / 2015
Тячівські волонтери розповіли про поїздку в Дебальцево
19 січня благодійний фонд «Горгани» відправив на схід близько 12 тонн допомоги. В основному, це були подарунки для дітей міста Артемівськ на Донеччині. Крім того, везли ще й понад 3 тонни допомоги для військових, яку зібрали небайдужі мешканці Тячівщини.

Усі матеріальні витрати, пов’язані з організацією поїздки, узяв на себе народний депутат України Василь Петьовка.
Супроводжував гуманітарний вантаж керівник тячівського волонтерського центру Богдан Колодницький.
«Подорож зоною АТО була небезпечною і ризикованою, адже під Дебальцевим ми потрапили під інтенсивний обстріл «Градами». Щоб виїхати з пекла передової, довелось кілька днів перечекати», – ділиться враженнями волонтер.
Однак, незважаючи на ризик, усю допомогу передали до пунктів призначення. Передусім, навідались до Слов’янських дитбудинків, куди передали теплі дитячі речі. Частину вантажу – ковдри, продукти харчування, воду, печі-буржуйки, маскувальні сітки, медикаменти, тощо –доставили на блок-пости Нацгвардії та Збройних Сил у Слов’янську.
Після того, як розвантажили дитячі подарунки в Артемівську, вирушили до «гарячих точок» першої лінії оборони – Дебальцева, де героїчно тримають оборону військові Закарпатської 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, та блок-постів «Хрести» і «Балу». Передали військовим берци, ковдри, подушки, печі-буржуйки, харчі, питну воду, засоби гігієни, маскувальні сітки, балаклави, медикаменти, еластичні бинти та багато інших потрібних речей. А землякам з Тячівщини – ще й адресні посилки від рідних.
Повернувшись додому, волонтери благодійного фонду «Горгани» беруться за виконання нових замовлень з фронту: терміново шукають дерев’яні колоди для укріплення бліндажів, які вкрай необхідні бійцям.

Тячівська РДА
Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар