Боєць АТО із Закарпаття виховує доньку через соцмережі(відео)

січня 10 / 2015

Як не пропустити перший посмішку новонародженого малюка, якщо тато в АТО? Мешканка Закарпаття вирішила вести он-лайн щоденник дитини в соцмережі. Тепер її чоловік, навіть на фронті уважно стежить за тим, як росте і розвивається його донька.
Ці фотографії - хроніка життя маленької Іриски, так називає доньку тато. Ось вона перший раз сама тримає пляшечку, а тут - в костюмі панди.
"Взагалі, вона задоволена життям, постійно посміхається, у неї не буває такого дня, щоб вона не посміхалася", - говорить мама дівчинки.
Фотографувати доньку кожен день попросив тато, він військовий, контрактник. У зону АТО його відправили в липні минулого року. Тоді Інна була ще на шостому місяці вагітності. А коли дружина народжувала, Артур запевняє, хоч і був за дві тисячі кілометрів, відчув це і подумки був весь час з нею.
Артур Іванов - військовослужбовець, служить у зоні АТО
"О 19.40 у мене закололо ребро і я передзвонив дружині і запитав, коли вона народила. Відповіла, що в 19.40, це як знак був ", - говорить Артур Іванов, військовослужбовець, служить у зоні АТО.
Зараз Артур у відпустці, йому пощастило на свята потрапити додому. Від доньки не відходить. Інна зізнається, що без чоловіка однієї важко, добре, що рідні допомагають, на час вона переїхала до батьків.
"А як по-іншому? Треба бути сильною, звичайно. Зідзвонюємося, коли він там, вона його по телефону слухає, такий у неї здивований погляд, намагається розгледіти в телефоні, де ж він ховається, коли з нею говорить ", - каже Інна Манзулич-Іванова, мама.
Через два дні Артур знову повертається на фронт. Пояснює доньці, чому: "Щоб вона тут спала спокійно з мамою, щоб все у тебе було добре, щоб сюди погані дяді не прийшли".
У сьогоднішній хроніці маленької Іринки буде кілька фотографій. Ось вона - героїня сюжету для нашого телеканалу.
А це - на сімейній прогулянці. Мама обіцяє продовжувати вести зйомки і виставляти фотографії дочки в Інтернеті, поки тато не повернеться додому, назовсім.
Марина Коваль. Юрій Ковальов. Телеканал Інтер. Закарпатська область.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар