Новини Закарпаття

Село на Закарпатті сколихнула трагічна звістка (ФОТО)


Боронячи країну, борючись за мирне небо над нашими головами, поліг сержант Іван Петрович Попюрканич із Білок, 30 травня 1972 р.н.

Він визнаний загиблим 1 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання в с. Новоукраїнка Покровського району Донецької області.

У понеділок, 5 січня, об 11:00 к.ч., траурний кортеж рушить від патологоанатомічного відділення лікарні Іршави (моргу) і поїде додому до Героя, де відбудеться панахида. Початок: 12:00 к.ч.

Відтак чин похорону проведуть у греко-католицькому храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Білках. Початок: 13:00 к.ч.

Після цього тіло Героя відвезуть на кладовище в присілок Телятинець, де й поховають.

Білківська сільська рада просить всіх відкласти свої справи і достойно провести Захисника в останню дорогу. На превеликий жаль, життя людині повернути ми не в змозі, але віддати шану просто повинні!

У Білківській громаді попрощаються із загиблим військовослужбовцем Іваном Попюрканичем
Перейти на сайт