Надзвичайне
671 Переглядів
0 Рейтинг
Два дні у гірській пастці: Прикордонники на гелікоптері врятували горе-«мандрівників», які ледь не замерзли, тікаючи до Румунії
жовтня
24
/ 2025
На Рахівщині спроба незаконного перетину кордону ледь не закінчилася трагедією для двох чоловіків з Миколаївської області. Завдяки злагодженій роботі військовослужбовців та ДСНС, виснажених і травмованих «шукачів пригод» вдалося врятувати з високогір'я.
Рахівщина, Закарпаття. Як повідомляє Мукачівський прикордонний загін, під час моніторингу прикордонної ділянки екіпаж гелікоптера помітив у районі гори Клифа двох осіб.
Сцена, яку побачили пілоти, була драматичною: один з чоловіків активно махав руками та кликав на допомогу, тоді як інший лежав нерухомо.
Блукали два дні: травма ока та виснаження
На місце події негайно висунувся прикордонний наряд.
Прибувши за вказаними координатами, військовослужбовці виявили двох чоловіків у стані сильного виснаження та з ознаками переохолодження.
З'ясувалося, що жителі Миколаївщини самотужки проклали собі маршрут до Румунії та сподівались незаконно перетнути кордон. Не маючи належного спорядження та не орієнтуючись у гірській місцевості, чоловіки швидко заблукали й блукали протягом двох днів.
Під час цього «походу» один з них серйозно травмував око і через біль не міг самостійно пересуватися, що й змусило його супутника кликати на допомогу.
Замість Румунії — протокол
Прикордонники відділення «Богдан» надали потерпілим першу домедичну допомогу, зігріли та передали бригаді медиків.
Після надання необхідної допомоги «мандрівників» притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).
Державна прикордонна служба вкотре нагадує: спроби незаконного подолання кордону є не лише правопорушенням, але й смертельно небезпечною авантюрою, особливо у гірській місцевості. Ваше життя — не варте ризику.
Категорія : Надзвичайне
Схожі Новини
-
червня 17 / 2020
-
лютого 24 / 2021
-
вересня 04 / 2021
-
квітня 22 / 2021
