На кордоні з Угорщиною прикордонники затримали "човнярів", які планували переплисти Тису (відео)
Сьогодні вдосвіта на Закарпатті прикордонники затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон з Угорщиною. Групу зупинив прикордонний наряд відділу «Вилок» Мукачівського загону всього за 250 метрів до лінії державного кордону.
Порушники несли із собою гумовий човен і рятувальні жилети — планували перепливти річку Тиса. Завдяки оперативній інформації, правоохоронцям вдалося запобігти спробі незаконного перетину.
Як з’ясувалося, усі затримані скористалися послугами переправників, заплативши за ризиковану "мандрівку" від 4 до 7 тисяч доларів США кожен.
На чоловіків склали адміністративні протоколи за ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України). Їх справи передано до суду.
📹 Дивіться відео з місця затримання: [https://www.facebook.com/share/v/1BrPDZhobc/?mibextid=wwXIfr]