Новини Закарпаття

Хуст прощається з Героєм: живий коридор слави проведе Михайла Довганича в останню путь



Сьогодні, 6 травня, громада міста Хуст об’єднається в скорботі та вдячності, аби віддати шану загиблому захисникові України — Михайлу Довганичу. Старший матрос військової частини А4908, 1985 року народження, відійшов у вічність 4 травня 2025 року.

Прощання з Героєм розпочнеться о 12:30, коли траурна колона вирушить від моргу й пройде вулицями Івана Франка, С. Паппа, Свободи, Керамічною та Кубинця — саме там, де Михайло жив, де його знали і любили.

О 13:00 у православному Свято-Благовіщенському храмі (вул. Керамічна, 13) розпочнеться церемонія прощання. Громаду закликають створити "живий коридор Слави" — символ вдячності та глибокої поваги до полеглого воїна.

Михайло віддав життя, захищаючи мирне небо над Україною. Його подвиг — незабутній. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким.

Вічна пам’ять Герою. Слава Україні. Герої не вмирають!
Перейти на сайт