На гірськолижному комплексі «Красія» травмувався лижник

березня 06 / 2025

На гірськолижному комплексі «Красія» під час катання на лижах травмувався 34-річний закарпатець. Про інцидент повідомили до Служби порятунку.

За попередньою інформацією, інцидент стався під час спуску лижника. О 15:55 рятувальники евакуювали чоловіка зі схилу до нижньої станції крісельного витягу. На місці події працівники екстреної медичної допомоги надали першочергову допомогу.

Для проведення рятувальної операції було залучено гірське пошуково-рятувальне відділення з села Вишка. Потерпілого передано медикам для подальшого транспортування та лікування.

Наразі обставини травмування з’ясовуються. Рятувальники нагадують про необхідність дотримання правил безпеки під час катання на гірськолижних трасах.

Деталі події уточнюються.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар