На кордоні зі Словаччиною викрили чоловіка, який намагався виїхати за межі України за підробленими документами

червня 24 / 2024

ПЕРЕХИТРИТИ НЕ ВДАЛОСЯ

На кордоні зі Словаччиною викрили чоловіка, який намагався виїхати за межі України за підробленими документами. 35-річний киянин прямував легковим автомобілем через пункт пропуску «Ужгород».

Як підставу для виїзду за межі Україну у період дії воєнного стану він надав на контроль тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку ВЛК про непридатність до військової служби. Втім, у ході їх перевірки, прикордонники встановили, що обидва документи містять ознаки підробки. Підозри правоохоронців підтвердили й у районному центрі комплектування, у якому їх начебто видали. На запит прикордонників, останні відповіли, що зазначені документи ними не видавалися.

Чоловікові відмовили у пропуску через кордон. Його затримали в адміністративному порядку з метою притягнення до відповідальності за спробу незаконного перетину держрубежу. Окрім того, на адресу Нацполіції направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

До слова, від початку цього року прикордонники Чопського загону виявили 116 випадків підробки документів. Нагадуємо, що таке правопорушення тягне за собою кримінальну відповідальність. Державна прикордонна служба впроваджує використання сучасних видів техніки для перевірки документів та має добре підготовлений, кваліфікований персонал, який забезпечує не лише швидке і комфортне проходження контрольних процедур, а й надійний захист державного кордону.


Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар