До Ясінянської громади надійшла сумна звістка

червня 14 / 2024

Ясінянська громада сумує
Сьогодні, до Ясінянської громади надійшла сумна звістка про загибель колишнього механіка водія 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу механізованої роти військової частини А0342 Збройних Сил України - Бузака Ярослава Івановича, який вважався безвісти зниклим від січня 2023 року.
Бузак Ярослав Іванович народився 25 вересня 1980 року та проживав в селищі Ясіня Ясінянської територіальної громади.
Від початку повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України з 28 лютого 2022 року Ярослав мужнього стояв на захисті Батьківщини, виконуючи військовий обов’язок. Від січня 2023 року наш захисник офіційно увійшов до переліку Захисників, які зникли безвісти.
За результатами проведення ДНК 11 червня 2024 року було ідентифіковано та встановлено, що Бузак Ярослав Іванович загинув 30 січня 2023 року під час стрілецького бою зі збройними силами російської федерації поблизу села Іванівське, Бахмутського району, Донецької області.
Ясінянська територіальна громада приносить щирі співчуття рідним загиблого Героя Ясінянської територіальної громади, який з початку повномасштабної війни мужньо стояв на захисті держави та захищав кожного з нас!
Нехай Господь Бог допоможе пережити рідним та близьким гіркий біль непоправної втрати!
Памʼять про Героя назавжди залишиться у наших серцях!
Вічна шана, вічна слава!
Герої не вмирають, а стають янголами, які тримають небо над Україною!
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар