На Берегіщині професійні рятувальники та місцеві вогнеборці врятували будинок від знищення

квітня 16 / 2024

16 квітня 2024 року, село Дюла, Пийтерфолвівська тергромада: Спільними зусиллями професійних рятувальників 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів, державного пожежного поста с. Вилок та місцевих вогнеборців с. Неветленфолу було ліквідовано пожежу в житловому будинку.

Пожежа виникла після опівночі у двоповерховому будинку на вул. Хутір. Про задимлення на першому поверсі повідомив батько власниці, яка через шоковий стан не змогла самостійно зателефонувати до служби порятунку.

До прибуття рятувальників жінка з двома дітьми вже вийшла на подвір'я, їм допомогли родичі та сусіди. Завдяки злагодженим діям надзвичайників протягом 30 хвилин пожежу було локалізовано та ліквідовано, не допустивши поширення вогню на решту приміщень.

На жаль, вогонь встиг завдати шкоди: знищив електропобутові прилади та кухонні меблі, пошкодив вікно, двері та закоптив суміжні кімнати.

На щастя, ніхто не постраждав.

Наразі встановлюються причини виникнення пожежі та розмір завданих збитків.

Важливо пам'ятати:

У разі виявлення пожежі негайно телефонуйте за номером 101.
Не намагайтеся гасити вогонь самостійно, якщо це небезпечно.
Евакуйовуйтесь з приміщення, дотримуючись правил пожежної безпеки.
Не панікуйте та чітко виконуйте вказівки рятувальників.

Завдяки швидкому реагуванню та професійним діям рятувальників вдалося вберегти життя людей та мінімізувати матеріальні збитки.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар