На кордоні зі Словаччиною затримали сімох громадян Індії

листопада 10 / 2023


Учора ввечері військовослужбовці Чопського загону зупинили групу іноземців, що намагалися незаконно дістатися країн ЄС. Правопорушників вдалося затримати завдяки випереджувальній інформації, наданій оперативниками загону. Вони повідомили прикордонникам відділення «Паладь Комарівці», що на їхній ділянці відповідальності планується незаконний перетин кордону.

У вказаний район вислали додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками. Задля розшуку ймовірних правопорушників також застосували безпілотний літальний апарат.
Згодом за 700 метрів від кордону правоохоронці виявили сімох іноземців. Усі мали із собою паспортні документи громадян Індії. Прикордонники з’ясували, що іноземці прибули в Україну законним шляхом начебто для навчання у вишах Хмельниччини й Вінниччини.

З метою з’ясування усіх обставин правопорушення, іноземців доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи іноземців буде передано до суду.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар